Şöhret Otomasyon Kepenk

RAYLI TENTE SİSTEMLERİ

Raylı tente ve raylı tente sistemleri, diğer tente sistemlerinden farklı olarak sabit tutulmuş bir ray sistemi üstüne kurulmuş ve isminden de anlaşılacağı üzere raylar üzerinde ileri - geri ve yukarı - aşağı doğru hareket edebilen bir branda tente sistemidir.

Raylı tente sistemleri, kullanılacakları alanlara göre imal edilebileceklerinden dolayı her ebatta ihtiyaç duyulan mekanlarda kullanılabilirler. Cafeler, otel bahçeleri - balkonları veya ayarlanabilir gölge ve yağmur koruması istenilen her mekanda rahatlıkla kullanılabilirler. Raylı tente arzu edilen alanda gölge ve yağmur koruması sağlanabileceğinden çok kullanışlıdırlar.

Raylı tente,  yukarı ve aşağı hareket edebilme özelliği sayesinde ve istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilebilen bir uygulamadır

SABİT KAPAMALAR

Değişken bir model olan sabit tente sistemi yapının geometrik şekline göre değişebilir. Daha çok cephenin durumu bu modelin şeklini belirler. Okul, cafe, bar ve camekanlarda tercih edilen bu modelimiz daha çok dekor amaçlı kullanılır.

Kullanım alanının çok geniş olduğu bu sistemde, üst kısım tamamen sabit kapama olarak üretilir. Kışın kar ve yağmur, yazın ise güneşten korunma amaçlı mekan oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Kullanılacak kumaşlar polyester veya blackout olarak seçilebilir.

 

.